G5 FeiyuTech - stabilizator gimbal ręczny do kamer sportowych - NOWA WERSJA

FeiyuTech

G5 + FT_MINITRIPOD + V2 700

Nowy produkt

WYSYŁKA NATYCHMIAST

437,00 zł brutto

Feiyu Tech G5 to odporny na zachlapania, trzyosiowy gimbal ręczny zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi. Umożliwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Więcej szczegółów

Feiyu Tech G5

(NOWA poprawiona wersja V.2 z dodatkowym przyciskiem Trigger ON)
(Dodatkowo zestaw powiększony o monopod oraz tripod FeiyuTech)

Stabilizator i kamera zrobi z ciebie bohatera

Ręczny stabilizator trzyosiowy jest w pełni kompatybilny z kamerami serii GoPro HERO5 i HERO4 oraz innymi kamerami sportowymi o podobnych wymiarach.

Feiyu G5

Szeroka kompatybilność

Feiyu G5

Pionier odporny na wodę

Konstrukcja stabilizatora Feiyu Tech G5 jest odporna na rozbryzgi wody. Nie chodzi o zwykłą innowację, ale rzeczywiście rewolucyjne posunięcie. Aby zapewnić ochronę przed zamoczeniem, a jednocześnie zachować atrakcyjność użytkowania, przeprowadziliśmy zmiany właściwie wszystkich elementów. Razem z wodoszczelną kamerą GoPro HERO5 będziesz się cieszyć wszystkimi wzruszającymi momentami w deszczu czy też u morza, bez obaw, że do kamery czy stabilizatora może przeniknąć woda.

Feiyu G5

Bezpośredni dostęp do pierwszorzędnych funkcji

Za pomocą przemyślanej koncepcji elementów sterujących stabilizator zapewnia komfortową obsługę. Za pomocą joysticka możesz sterować ruchem kamery. Zwykłym wciśnięciem Przełącznika trybów możesz aktywować poszczególne tryby pracy. Przycisk selfie służy do wygodnego obracania kamery o 180° - w połączeniu z głosową obsługą kamery możesz natychmiast wykonać zdjęcie lub wideo.

Feiyu G5

Niezawodne mocowanie

Model G5 wprowadził w życie koncepcję wyrafinowanego uchwytu za pomocą długich śrub dla zabezpieczenia twojej kamery. Śruby zabezpieczające znajdziesz również po omacku, dzięki czemu możesz zamocować kamerę nawet przy słabym świetle. Zostały zaprojektowane tak, że po wyjęciu kamery zostaną na swoim miejscu.

Feiyu G5

Kompatybilność niemalże bez ograniczeń

Dizajn stabilizatora Feiyu Tech G5 posiada regulowany środek ciężkości za pomocą wymiennych ciężarków zaprojektowanych specjalnie do kamer GoPro HERO5, HERO4. W związku z tym jest w pełni kompatybilny z kamerami sportowymi AEE, LAMAX, ISAW, BML i innymi markami o podobnych wymiarach i wadze.

Feiyu G5

Na zewnątrz wciąż piękny, wewnątrz zupełnie nowy

Stabilizator posiada innowacyjne rozwiązanie ruchomego ramienia silnika. Zupełnie przekształciliśmy uchwyt ramienia, a przy mniejszej liczbie elementów osiągnęliśmy większą odporność na wstrząsy. Jeżeli dodamy do tego wodoszczelność i długą wytrzymałość baterii wiemy, że Feiyu Tech G5 jest odpowiednim towarzyszem przy każdej okazji. Teraz nawet zła pogoda to doskonały powód, aby iść na spacer.

Feiyu G5

Ruch to podstawa

Firma FeiyuTech dostosowała zwykłe silniki elektryczne do potrzeb ręcznych stabilizatorów. Rozwój technologii typu "Hollow Magnet Sensor" sprawił, że udało się osiągnąć niezwykle cichą i płynną pracę urządzenia. Oprócz siły oraz natychmiastowej reakcji działanie wszystkich stabilizatorów Feiyu Tech charakteryzuje się dużą oszczędnością w zużyciu energii.

Feiyu G5

Czas na selfie

Jak myślisz, ile kroków trzeba przejść, aby stworzyć selfie? Ze stabilizatorem Feiyu Tech G5 wystarczy tylko jeden. Po przytrzymaniu przycisku selfie kamera obróci się w kierunku użytkownika, a dzięki obsłudze głosowej GoPro HERO5 możesz nagrywać bez zbędnej zwłoki. Dzięki płynnemu przejściu między trybami pracy wystarczy puścić przycisk samowyzwalacza, a kamera wróci do swojego pierwotnego położenia. To nie mogło być łatwiejsze.

Feiyu G5

Inteligentna aplikacja, jeszcze inteligentniejszy stabilizator.

Połącz swój telefon ze stabilizatorem przez Bluetooth i zachwyć się wachlarzem możliwości, które masz do dyspozycji. Zdalne sterowanie, przełączanie trybów, kalibracja, aktualizacja oprogramowania i inne funkcje. Pokochasz to.

Feiyu G5

Większa przestrzeń dla wyobraźni

Podobnie jak kamery pozbawione akcesoriów, również stabilizator bez możliwości rozszerzenia byłby niczym ryba bez wody. Wkomponowaliśmy do niego dwa 1 - calowe gwinty statywowe z myślą o wygodzie użytkowania na przykład przy użyciu statywu z wykorzystaniem funkcji timelapse.

Feiyu G5

Dłuższa wytrzymałość z większą baterią

Feiyu Tech G5 wykorzystuje wysoce wydajne baterie litowo - jonowe. Razem z nową bardziej oszczędną elektroniką stabilizator umożliwia w środowisku zewnętrznym wytrzymałość nawet do 8 godzin. A jeżeli i to okazałoby się niewystarczające, zwróciliśmy szczególną uwagę na to, aby baterie dało się łatwo wymieniać.

Feiyu G5

Poręczny przy codziennym transporcie

Minimalistyczny dizajn stabilizatora Feiyu Tech G5 podkreśla jego poręczność. Wystarczy, że wsuniesz go do futerału ochronnego, a możesz mieć go codziennie stale przy sobie.

Feiyu G5

Zawartość opakowania

Feiyu G5

Dodatkowo ORYGINALNY Tripod oraz Monopod od Feiyu Tech - Gratis

Feiyu G5

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

Feiyu G5

Parametry Feiyu Tech G5

Waga271g (bez baterii i kamer)
Wymiary300x115x35mm
Zakres kąta pochylenia360°
Zakres kąta przechylenia245°
Zakres kąta obrotu360°
WodoodpornyTak - odporny na opryskanie wodą
Tryby pracy1. Tryb Follow
2. Tryb Follow z możliwością nachyleń)
3. Tryb Lock (aparat w jednej pozycji)
Inne funkcje:
Reset
Tryb uśpienia
Tryb nagrywania pionowa
Czas pełnego zaangażowania2.5s
AkumulatorTyp: ICR 22650
Ilość: 1szt.
Żywotność max. 8 godz.
Kompatybilny s GoPro LCD BacPacTak
Widoczność LCDPełna
GoPro obsługuje ładowaniaNie
Obsługa zdalne sterowanieNie
BluetoothTak (Aplikacja Feiyu ON)
Wyjście wideoNie
Dopuszczalna waga kamery50g ~ 120g
Okablowanie ukryteTak
Ochrona przed utratą śrubTak
Konieczność dodatkowego przycisku zasilania z adapterem przedłużaczaNie
Kompatybilne kameryGoPro HERO5 / 4 / 3+ / 3 / Yi cam 4K / AEE oraz inne kamery o podobnych rozmiarach
Maksymalna wysokość kamery44,7mm
Okres gwarancji24 miesiące