TrueCam A5 Pro WiFi profesjonalny rejestrator jazdy

TRUECAM

TRUECAMA5W

Produkt fabrycznie nowy. Polska dystrybucja.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

479,10 zł brutto

Dostawa już od 9,90 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 9,90 zł
Paczkomaty InPost (płacę przy odbiorze) Paczkomaty InPost (płacę przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 12,90 zł
Kurier Kurier dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 12,00 zł
Kurier (płacę przy odbiorze) Kurier (płacę przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 14,00 zł

* Dla zakupów powyżej 0,00 zł lub 5kg darmowa dostawa!

Profesjonalny rejestrator jazdy: rozdzielczość FULL HD 1080p/30FPS, WiFi, polskie menu, detekcja radarów prędkości, GPS, G-sensor, tryb nocny, funkcja PRĘDKOŚCIOMIERZ, czujnik ruchu, funkcja nagrywania w pętli, 2 rodzaje mocowań na szybę, Video Timelapse, Tryb parkowania, ekran LCD, podświetlenie LED, foto jednym przyciskiem, zabezpieczenie nagrania, możliwość dokupienia filtrów CPL i UV

Więcej szczegółów

A7_zpsnoabmwxq.jpg

TrueCam A5 Pro WiFi

Jeszcze bardziej praktyczny dzięki wbudowanemu WiFi. Jeszcze efektywniejszy dzięki nowemu chipowi.

Zachowując standardowe świetne funkcje modelu, przeprowadziliśmy w nim wiele ulepszeń. W efekcie mamy do czynienia z całkowicie nową kamerą samochodową – TrueCam A5 Pro WiFi. Problemy na drodze zawsze są źródłem stresu. Nasza kamera, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, pomoże ci radzić sobie z nimi ze spokojem. Dzięki możliwości nagrywania w wysokiej rozdzielczości, bez problemu rozpoznasz tablice rejestracyjne otaczających samochodów oraz twarze osób jak w dzień, tak i w nocy w najmniejszym szczególe. W ten sposób zawsze będziesz w posiadaniu materiału dowodowego, bez względu na to, co ci się przydarzy.


Ogromną zaletą kamery jest łatwa praca i obsługa. Zwyczajnie wsuwasz kamerę do mocowania z zasilaniem, w związku z czym nie musisz jej każdego dnia instalować na nowo na przedniej szybie. Z równą łatwością możesz kamerę wyjąć i zabrać ze sobą.


Nowością jest wbudowane WiFi, służące jeszcze łatwiejszej pracy z nagranymi ujęciami. Nie musisz podłączać kamery do komputera ani wyciągać z niej karty SD. Wystarczy po prostu pobrać aplikację na smartphone’a i od razu możesz rozpocząć pracę z nagraniem.

Baner-A5_zpsjwuax6vi.jpg

1_zpsvopc8vsh.jpg

Twoja trasa w Full HD 1080p

TrueCam A5 Pro WiFi potrafi nagrywać w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu bez problemu rozpozna wszystkie kluczowe dla ujęcia obiekty, takie jak np. rejestracje otaczających samochodów czy twarze kierowców. Dzięki nowemu, efektywniejszemu chipowi i częstotliwości klatek 30 fps kamera uchwyci szybko przemieszczające się samochody, rowerzystów czy pieszych. A to wszystko przy zachowaniu szczegółów i ostrości, nawet przy niesprzyjających warunkach świetlnych.

2_zpstan77iun.jpg

Wygodne połączenie przez WiFi

Nie noś ze sobą kabli ani adapterów. Jak podpowiada sama nazwa, kamera samochodowa TrueCam A5 Pro WiFi ma w sobie wbudowaną bezprzewodową sieć WiFi. Abyś mógł sterować nią na odległość, pracować z nagraniami i mieć dostęp do podglądu aktualnie rejestrowanych ujęć, pobierz aplikację FinalCam. Jest dostępna dla telefonów oraz tabletów z systemem Android lub iOS.

3_zps36azojtq.jpg

Precyzyjny moduł GPS

TrueCam A5 Pro WiFi jest wyposażony w inteligentny moduł GPS. Oprócz rejestrowania położenia, mierzy i nagrywa prędkość jazdy. Dzięki temu masz możliwość wyboru, czy chcesz wyświetlać prędkość na stałe w nagraniu, czy zapisywać ją jedynie w danych z GPS. Jeżeli nie chcesz rejestrować prędkości w nagraniu, wystarczy wyłączyć tę funkcję. Zarejestrowane dane możesz następnie odtworzyć za pomocą aplikacji na Google Maps.

Detekcja radarów prędkości4_zpslyn3rgqr.jpg

Dzięki obszernej bazie danych stacjonarnych fotoradarów, odcinkowych pomiarów prędkości lub sygnalizacji świetlnej z detekcją jazdy na czerwonym świetle, TrueCam w porę powiadomi Cię o miejscach, w których warto zdjąć nogę z gazu i zachować szczególną ostrożność. O ewentualnych utrudnieniach kamera poinformuje Cię za pomocą instrukcji głosowych oraz komunikatu na ekranie – łącznie z ostrzeżeniem o przekroczeniu dozwolonej prędkości. Lista zawiera ponad 37 tysięcy niebezpiecznych stref w 36 krajach europejskich, włączając Rosję. Aktualizację bazy danych będziesz mógł dwa razy w roku pobrać bezpłatnie z naszej strony internetowej albo poinformujemy Cię o nich za pomocą e-maila. Podczas jazdy będziesz mógł urozmaicić sobie trasę kilkoma różnymi wersjami komunikatów głosowych.

5_zpsitpsi6hx.jpg

PRĘDKOŚCIOMIERZ z myślą o spokojnej jeździe

Podobnie jak pozostałe wyjątkowe modele, kamera TrueCam A5 Pro WiFi posiada wbudowaną funkcję PRĘDKOŚCIOMIERZA. Będzie cię nieustannie informować o prędkości jazdy oraz jej kierunku wyświetlanym w formie kompasu. Ponadto na ekranie zobaczysz odległość do najbliższego radaru oraz odpowiadający mu limit prędkości. Jeżeli przekroczysz dozwoloną prędkość, zaświeci się ostrzeżenie. PRĘDKOŚCIOMIERZ świetnie sprawdza się w roli wygaszacza ekranu – jego przyjemne barwy nie będą razić cię w nocy.

6_zpsevpr6xk8.jpg

Szybka codzienna instalacja

Aby użytkowanie kamery nie zajmowało ci zbyt wiele czasu, jej instalacja musi być maksymalnie ułatwiona. Na szczęście wsunięcie TrueCam A5 Pro WiFi do mocowania z zasilaniem zajmie ci zaledwie kilka sekund. Z podobną łatwością możesz ją w dowolnym momencie zdjąć i wziąć ze sobą. Już nigdy nie będzie konieczne spędzanie cennych minut na mocowaniu kamery do szyby, podłączaniu okablowania i zasilania. Po prostu wsuniesz i jedziesz.

7_zpsici42h2q.jpgNagrywanie w pętli i Timelapse

Dzięki kamerze samochodowej TrueCam A5 Pro WiFi możesz nagrywać bez przerwy. W przypadku zapełnienia pamięci kamera sama zacznie zastępować najstarsze nagrania tymi najnowszymi. Wystarczy wybrać, jak długie mają być poszczególne odcinki zapisu. Wybierz interwał trzy, pięć lub dziesięć minut. Im krótsze wideo, tym łatwiejsze będzie jego przesłanie – bez względu na to, gdzie akurat będziesz się znajdować. Możesz też tworzyć nagrania Timelapse wideo – wystarczy ustawić częstotliwość klatek. Dzięki mniejszej ilości klatek na sekundę, na karcie pamięci zmieści się wyraźnie dłuższy odcinek czasu, bez utraty jakości wideo. Możliwy jest również podgląd nagrania w przyspieszonym tempie.

8_zpsjpqulyda.jpg

G-sensor i zabezpieczanie nagrania

G-sensor – czy też czujnik przeciążenia albo czujnik grawitacyjny – zarejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych, a w razie wypadku rozpozna, z której strony nastąpiło uderzenie. Może to być przydatne przy udowadnianiu, kto jest odpowiedzialny za spowodowanie stłuczki. Jeżeli G-sensor oceni sytuację jako niebezpieczną, automatycznie zabezpieczy powstałe wideo, aby nie doszło do jego zastąpienia. Nagrania możesz też zabezpieczać ręcznie, wciskając odpowiedni przycisk.

7_zpsici42h2q.jpg

Ekran LCD z polskim menu

Istotnym elementem TrueCam A5 Pro WiFi jest ekran LCD, dzięki któremu możesz natychmiast skontrolować wykonane ujęcie, z łatwością zmieniać ustawienia kamery albo wykorzystać funkcję PRĘDKOŚCIOMIERZA. Menu obsługi kamery TrueCam jest dostępne całkowicie w języku polskim, dlatego przy jej obsłudze nie spotkają cię żadne utrudnienia. Przekonasz się, że dzięki prostocie menu, zorientujesz się w nim w ciągu jednej chwili.
9_zpswfd5uera.jpg

Tryb parkowania

Już nie musisz się martwić o swoje zaparkowane auto. Kamera TrueCam A5 Pro WiFi, dzięki wbudowanej baterii, umożliwi kontrolę jej otoczenia nawet przez okres 24 godzin. Jak tylko wykryje poruszenie auta, uruchomi nagrywanie. Jeżeli ktoś uderzy w twój samochód na przykład podczas cofania, będziesz mieć jasny dowód razem z numerem rejestracyjnym winowajcy.


10_zps3zswgwfv.jpg

Opcjonalne filtry: polaryzacyjny i UV

W przypadku kamery samochodowej TrueCam A5 Pro WiFi możliwe jest bezproblemowe zamontowanie na obiektywie filtra polaryzacyjnego CPL albo filtra UV. Filtr polaryzacyjny CPL usunie niechciane odblaski świetlne i odbicie przedniej szyby na twoich nagraniach. Filtr UV zwiększa nasycenie oraz intensywność kolorów, ściemnia widok nieba i eliminuje zamglenie na dalekim horyzoncie. Wszystkie akcesoria możesz dokupić w dowolnym momencie.

11_zpsqbhfb2ck.jpg

Nagrywanie w nocy

Abyś miał całkowitą pewność, że twoja nowa czarna skrzynka wykona wyraźne ujęcie bez względu na warunki oświetleniowe, kamera TrueCam A5 Pro WiFi została wyposażona w najlepszą optykę i pomyślana tak, aby w nocy wykonywała wysokiej jakości ujęcia. Nagrywanie lub fotografowanie w nocy lub w złych warunkach oświetleniowych nie stanowi już żadnego problemu.
wlasciwosci1.jpg
wlasciwosci2.jpg
wlasciwosci3.jpg
wlasciwosci4.jpg
Zawartość opakowania:

opakowanie1.jpg

opakowanie2.jpg

opakowanie3.jpg

Specyfikacja:

specyfikacja-PL.jpg