LAMAX Drive C4 kamera samochodowa

LAMAX

C4

Nowy produkt

WYSYŁKA NATYCHMIAST

234,00 zł brutto

Dostawa już od 9,90 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier Kurier dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 12,00 zł
Kurier (płacę przy odbiorze) Kurier (płacę przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 14,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 9,90 zł

* Dla zakupów powyżej 0,00 zł lub 5kg darmowa dostawa!

Lamax Drive C4 to udoskonalona wersja popularnego modelu C3. Wideorejestrator, zaskoczy Cię wysoką jakością nagrań FullHD jak również bogactwem funkcji dbających o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Opcjonalnie możesz doposażyć go również w moduł GPS.

Więcej szczegółów

Kamera samochodowa LAMAX DRIVE C4

Niezawodny towarzysz na drodze i nie tylko

Czy przejeżdżasz dziesiątki tysięcy kilometrów rocznie czy jeździsz raz w miesiącu do supermarketu, z kamerą samochodową DRIVE C4 zawsze będziesz przygotowany. Na naszych drogach do wypadków samochodowych dochodzi mniej więcej co 3 minuty. Bez względu na to jak bezpiecznie jeździsz, nie możesz wykluczyć, że wypadek zdarzy się i Tobie. W takiej sytuacji niezastąpiona jest kamera samochodowa, która prawidłowo zidentyfikuje sprawcę wypadku oraz posłuży jako dowód dla policji i firmy ubezpieczeniowej.

Niezawodny towarzysz na drodze i nie tylko

Kluczowe właściwości

- Realne full HD
- Kąt wiedznia obiektywu 140°
- Ekran 2.4"
- GPS (opcjonalnie)
- Detektor ruchu
- Podświetlenie LED


Nagrania wysokiej jakości w każdych warunkach pogodowych

Nagrania wysokiej jakości w każdych warunkach pogodowych

W razie wypadku ważne jest posiadanie nagrania wystarczająco dobrej jakości, aby można było wykorzystać je jako dowód. Kamera samochodowa LAMAX DRIVE C4 rejestruje i zapisuje nagrania w czasie rzeczywistym full HD a dzięki optyce z dobrą luminacją są one wystarczającej jakości nawet w warunkach gorszej widoczności, na przykład podczas deszczu lub w nocy.Prosta instalacja i łatwa obsługa
Prosta instalacja i łatwa obsługa

Aby korzystanie z kamery samochodowej miało sens, trzeba jej używać stale. Skomplikowana obsługa kamery może bardzo utrudniać codzienne stosowanie i ostatecznie całkowicie zniechęcić do jej regularnego używania. DRIVE C4 wystarczy umieścić w uchwycie i podłączyć do zasilania. Obsługa kamery jest bardzo intuicyjna a ułatwiają ją duże przyciski.


GPS opcja dodatkowa w oddzielnym mocowaniuGPS opcja dodatkowa w oddzielnym mocowaniu

Bardziej wymagający użytkownicy mogą skorzystać z opcji dokupienia modułu GPS za 59 zł, który jest częścią oddzielnego mocowania. Dzięki specjalnemu odtwarzaczowi możesz nie tylko śledzić kierunek i trasę jazdy, ale i krzywe G-sensoru,które nagrywają każdy twój ruch. To pomaga zidentyfikować sprawcę także podczas skomplikowanego wypadku, na przykład podczas jazdy w korku a także idealnie wyznaczyć trasę twojej jazdy.

Wyświetlacz z polskim menu

Wyświetlacz z polskim menu

Elementem kamery jest wyświetlacz o przekątnej 2,4“, który można wyłączyć jednym naciśnięciem klawisza. Kamera rejestruje twoją jazdę bez świecącego wyświetlacza, który może przeszkadzać podczas kierowania samochodem. Wielojęzyczne menu zawiera także menu w języku polskim.

Wyświetlacz z polskim menu


Ustawienia jakości nagrań

Dzięki możliwości zaawansowanych ustawień możesz ustawić stopień kompresji poszczególnych nagrań. W ten sposób zmieni się zużycie danych a tym samym ilość nagrań, które zmieszczą się na karcie pamięci. Ze względu na wyższą kompresję, możesz nagrać do 8 godzin materiału.08-LAMAX-DRIVE-C4-8594175350753-time-loo

Nagrywanie w pętli

Podczas jazdy kamera samochodowa zapisuje nagrania na karcie pamięci w sekwencjach. Długość sekwencji można dowolnie ustawić. W chwili gdy karta pamięci się zapełni, kamera zacznie usuwać najstarsze nagrania.09-LAMAX-DRIVE-C4-8594175350753-gsensor.

G-sensor

G-Sensor jest jednym z najważniejszych elementów kamery samochodowej. Podczas jazdy rejestruje jej kierunek a w przypadku uderzenia zablokuje bieżące nagranie. W ten sposób zapobiegnie jego przypadkowemu skasowaniu.10-LAMAX-DRIVE-C4-8594175350753-motion_d

Detektor ruchu

Detektor ruchu jest przydatnym pomocnikiem, który monitoruje samochód podczas twojej nieobecności. Gdy tylko kamera zarejestruje jakikolwiek ruch, automatycznie rozpocznie nagrywanie i jednocześnie zablokuje zapis. W razie wypadku podczas parkowania lub w przypadku uszkodzenia przez wandali posiadasz dowody dla policji i firmy ubezpieczeniowej.


11-LAMAX-DRIVE-C4-8594175350753-one-touc

Obsługa jednym przyciskiem

Najważniejszym funkcjom kamery samochodowej przydzielone są poszczególne przyciski. Poprzez wciśnięcie jednego przycisku możesz wyłączyć ekran, przyświecić sobie diodą LED, zabezpieczyć nagranie lub uruchomić detektor ruchu.


12-LAMAX-DRIVE-C4-8594175350753-LED_1.jpPodświetlenie LED

Dioda LED umożliwia nagrywanie w warunkach słabej widoczności. Dzięki temu ciemność czy półmrok nie będą przeszkodą w dokumentacji wypadku.


Parametry kamery samochodowej LAMAX DRIVE C4

Ekran2,4“ HD LCD
Kąt widzenia140°
Rozdzielczość wideo1920x1080 30 fps, 1280x720 30 fps
Format wideoavi
Rozdzielczość fotografiido 12 Mpx
Format fotografiijpg
Rodzaj pamięcimicro SDHC do 32 GB
Możliwości połączeńUSB
Częstotliwość50/60 Hz
Wyjście TVNTSC/PAL
Kompatybilność z systemami operacyjnymiMS Windows, iOS
Gwarancja24 miesiące (również przy zakupie na fakturę VAT)Zawartość opakowania

• Kamera LAMAX DRIVE C4
• Kabel ładowania
• Kabel USB
• Mocowanie na kamerę
• Instrukcja obsługi


pl.png


Oficjalny dystrybutor

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem LAMAX w Polsce.
Oryginalne kamery objęte są dwuletnią gwarancją posiadają polskojęzyczne menu kamery i polskojęzyczną instrukcją obsługi.

LAMAX realizuje usługi serwisowe tylko i wyłącznie dla produktów pochodzących z oficjalnej sieci dystrybucyjnej