Feiyu Tech SPG Live

FeiyuTech

SPG Live

Nowy produkt

WYSYŁKA NATYCHMIAST

429,10 zł brutto

Dostawa już od 9,90 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier Kurier dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 12,00 zł
Kurier (płacę przy odbiorze) Kurier (płacę przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 14,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 9,90 zł

Gimbal SPG Live FeiyuTech - to najnowocześniejszy 3 osiowy stabilizator do telefonów i kamer sportowych.

SPG Live współpracuje z większością telefonów komórkowych dostępnych na rynku takich jak: Apple, Samsung, LG, Xiaomi, HTC, SONY itd. Dzięki specjalnym adapterom w SPG Live bez problemu zamocujesz również swoją kamerę sportową.

Więcej szczegółów

Feiyu Tech SPG Live

Nowe spojrzenie na transmisję

Feiyu Tech SPG Live można przełączyć do trybu wertykalnego poprzez zwykłe przechylenie na jeden bok. Uruchom swoją ulubioną aplikację do transmisji, przechyl stabilizator na bok i pozostaw w tej pozycji. Telefon obróci się do pionu, a ty przyciągniesz całą uwagę sieci społecznościowych swoją transmisją na żywo.

W oparciu o inteligentny pomiar wewnętrzny (pomiar orientacji przestrzennej), z SPG Live możesz się dowolnie przełączać między trybem horyzontalnym a wertykalnym. Twoja kreatywność nie będzie już ograniczana ekranem w poziomie.

SPG Live

Uruchomisz jednym dotknięciem, obsłużysz jedną ręką

Feiyu Tech SPG Live umożliwia nawiązanie połączenia ze smartphonem przez Bluetooth bez konieczności dodatkowego oprogramowania. Po podłączeniu wystarczy wcisnąć wyzwalacz na uchwycie, a telefon postara się o resztę. Teraz wystarczy tylko złapać ostrość i nagrywać.

Feiyu SPG

Inteligentna aplikacja, jeszcze inteligentniejszy stabilizator

Aplikacja w telefonie w połączeniu ze stabilizatorem umożliwia aktualizację oprogramowania, kalibrację i indywidualne ustawienia parametrów według twoich preferencji.

SPG Live

Poręczny przy codziennym transporcie

Zaprojektowaliśmy jak najbardziej kompaktową konstrukcję z myślą o łatwym transporcie. Jak mógłbyś w pełni cieszyć się możliwością wykorzystywania stabilizatora, gdybyś nie mógł mieć go zawsze przy sobie? Feiyu Tech SPG Live możesz z łatwością spakować ze sobą do torby czy plecaka, aby zawsze mieć go pod ręką.

SPG Live

Kompatybilność bez ograniczeń

Nie istnieje doskonała platforma telefonów, ale stabilizator SPG Live jest doskonale kompatybilny zarówno z telefonami Apple, jak i Samsung, Xiaomi, HTC, SONY i innymi. Dzięki regulowanemu uchwytowi możesz w nim umieścić telefony o szerokości od 50 do 80mm. Nad czym tu się wahać?

SPG Live

Ustaw wszystko tak, jak potrzebujesz

Nowe mocowanie umożliwia regulację pozycji telefonu w celu osiągnięcia idealnej równowagi. Szczegółowe wyważenie oznacza większą precyzję stabilizacji nagrania.

SPG Live

Radość w twoich rękach

Elegancko szlifowany korpus stabilizatora chroni przed odpryskiwaniem farby z powierzchni i zapobiega tendencji do drobnych zadrapań. Dzięki materiałom wysokiej jakości stabilizator nie tylko długotrwale zachowa swoją funkcjonalność, ale też wygląd jak tuż po rozpakowaniu. Feiyu Tech SPG Live może się pochlubić minimalistycznym dizajnem z przeciwpoślizgowym uchwytem, który sprawia, że jest wygodny do trzymania i przyjemny w dotyku.

SPG Live

Interfejs użytkownika jako znak rozpoznawczy

Niemalże ikoniczny joystick powraca ze względu na swój wyjątkowo komfort oraz precyzję obsługi stabilizatora. Dostęp do różnych funkcji jak na przykład wybór trybu, włączanie i wyłączanie czy też wyzwalacz aparatu fotograficznego przez Bluetooth zapewniają dwa przyciski na panelu obsługi. Po co komu niezliczone przyciski, jeżeli bez problemu może się posłużyć tylko dwoma?

SPG Live

Dłuższa wytrzymałość z większą baterią

Feiyu Tech SPG Live wykorzystuje wysoce wydajne baterie litowo - jonowe. Razem z nową bardziej oszczędną elektroniką stabilizator w środowisku zewnętrznym posiada wytrzymałość nawet do 8 godzin. A jeżeli i to okazałoby się niewystarczające, zwróciliśmy szczególną uwagę na to, aby baterie dało się łatwo wymieniać.

SPG Live

Obracanie dozwolone

Silniki stabilizatora umożliwiają nieograniczone obracanie w poziomie w całej rozpiętości 360°. Natomiast dzięki wykorzystaniu oprogramowania do obsługi, nawet z dużymi telefonami można płynnie przełączać się między trybami pracy bez przenoszenia dodatkowych wibracji do nagrania.p>

SPG Live

Nieskalana doskonałość

Wykorzystanie najnowszych silników o dużej precyzji w połączeniu z nieustannie rozwijającym się oprogramowaniem sprawia, że SPG Live posiada wykraczającą poza standard jakość ochrony przed wstrząsami.

SPG Live

Zawartość opakowania

W oryginalnym opakowaniu znajdują się poniższe elementy:
- Gimbal SPG Live
- Bateria 22650 o pojemność aż 3000 mAh
- Przeciwwaga / ciężarek duży
- Przeciwwaga / ciężarek mały
- Kabel USB
- Futerał ochronny
- Polskojęzyczna instrukcja obsługi

SPG Live

Oficjalna polska dystrybucja

Nasze produkty FeiyuTech pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, której dowodem jest unikalna pieczęć autentyczności pochodzenia. Stabilizatory opatrzone tym symbolem można zakupić jedynie u autoryzowanych sprzedawców, którzy gwarantują szybki serwis wysokiej jakości.

SPG Live

Parametry Feiyu Tech SPG Live

Kompatybilne telefonyiPhone / HUAWEI P9 / HUAWEI P9 Plus / Mi 5 / MEIZU MX6 / SAMSUNG NOTE 5 / S7 i inne telefony podobnych rozmiarów
WodoodpornyNie
BluetoothTak (Aplikacja Feiyu On)
Zakres kąta pochylenia320°
Zakres kąta przechylenia320°
Zakres kąta obrotu360°
Prędkoć zmiany kąta pochylenia2°/s ~ 75°/s
Prędkoć zmiany kąta obrotu (bokiem)3°/s ~ 150°/s
AkumulatorLi-Ion (typ: 22650)
Iloć: 1szt.
Żywotnoć baterii 8 godzin
Waga271g (bez baterii i akcesoriów, telefonów)
Wymiary305x110x35mm
Gwarancja24 miesiące