TrueCam A7s - profesjonalny rejestrator jazdy

TRUECAM

A7s

Produkt fabrycznie nowy. Polska dystrybucja.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

449,00 zł brutto

Dostawa już od 9,90 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 9,90 zł
Paczkomaty InPost (płacę przy odbiorze) Paczkomaty InPost (płacę przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 12,90 zł
Kurier Kurier dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 12,00 zł
Kurier (płacę przy odbiorze) Kurier (płacę przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia 14,00 zł

* Dla zakupów powyżej 0,00 zł lub 5kg darmowa dostawa!

TrueCam A7s
Profesjonalny rejestrator jazdy: rozdzielczość 2304x1296p, FULL HD 1080p@45FPS,  polskie menu, detekcja radarów prędkości, GPS, G-senzor, tryb nocny, czujnik ruchu, funkcja nagrywania w pętli, 2 rodzaje mocowań na szybę, ekran LCD, podświetlenie LED, foto jednym przyciskiem, zabezpieczenie nagrania, funkcja HDR - lepsza jakość obrazu, możliwość dokupienia filtrów CPL i UV

Więcej szczegółów

A7_zpsnoabmwxq.jpg

TrueCam A7s

Profesjonalna kamera samochodowa dla koneserówNajwyższej klasy Full HD+ z nowym chipem

Wielokrotny zwycięzca produktu roku i dziesiątki tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Prawdziwa legenda wśród kamer samochodowych jest teraz jeszcze lepsza. TrueCam A7s to sprawdzona gwarancja, że ilekroć coś wydarzy się w drodze, będziesz mieć dowód na późniejsze spory. rozdzielczość rejestruje wszystkie ważne obiekty, takie jak tablice rejestracyjne, znaki drogowe i twarze innych osób. Niedawno ulepszyliśmy ten model, używany przez niemiecką policję na autostradową, wprowadzając mocniejszy chipset, który nagrywa jeszcze lepiej niż dotychczas, zarówno w dzień jak i w nocy.


Baner-A5_zpsjwuax6vi.jpg

Moduł GPS dzięki któremu unikniesz mandatów

Dzięki wbudowanej bazie fotaradarów stacjonarnych i bazie odcinkowych pomiarów prędkości, dokładnie wiesz, gdzie dobrze jest zdjąć nogę z gazu - kamera odpowiednio wcześniej informuje głosem o ponad 40 tysiącach radarach w 36 krajach. Zapewniamy bezpłatną aktualizację. Dodatkowe dane z GPS są zawsze przydatne – przebieg trasy możesz później zobaczyć w aplikacji PC, a prędkość wyświetlić bezpośrednio na nagraniu. Pozwoli to uniknąć spekulacji, czy nie jechałeś zbyt szybko.


Baner-A5_zpsjwuax6vi.jpg

Inteligentny uchwyt oszczędza czas

Z TrueCam A7s mocujesz uchwyt raz, a następnie po prostu zatrzaskujesz w nim kamerę. Nie czeka Cię żadne rozwijanie kabli ani codzienne ustawianie odpowiedniego kąta. Inteligentny uchwyt posiada wewnątrz zasilanie, więc po pierwszym skonfigurowaniu nie zajmujesz się nim więcej - dzięki temu możesz od razu startować. Mocowanie jest niezawodne zarówno na przedniej szybie, jak i na desce rozdzielczej.


Baner-A5_zpsjwuax6vi.jpg

Długa żywotność dzięki superkondensatorowi

Dzięki superkondensatorowi i baterii wewnątrz TrueCam A7s łączy zalety obu rozwiązań. Superkondensator świetnie sprawdza się w kamerach samochodowych, ponieważ nie przeszkadza mu ekstremalna różnica temperatur i działa przez wiele lat w najlepszej kondycji. Jednak musi być stale podłączony do źródła zasilania. Z drugiej strony bateria z czasem słabnie, ale zapewni, że będziesz mógł zabrać kamerę i nagrywać wideo nawet poza samochodem. Idealne połączenie!


03.jpg

Premiowe systemy wsparcia kierowcy

TrueCam A7s pomoże Ci bezpiecznie dotrzeć do celu. Posiada zabudowany system asystencji LDWS, czyli lane departure warning system, który ostrzega Cię dźwiękowo, jeżeli zaczniesz w sposób nieplanowany opuszczać pas ruchu. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku mikrosnu lub nieuwagi.


Baner-A5_zpsjwuax6vi.jpg

fullhdplus.jpg

Nagrywanie w Full HD 1296p

Wideorejestrator nagrywa w wysokiej rozdzielczości 2304×1296 (16: 9) lub super szeroki rozdzielczości 2560×1080 (21:9). Oferuje doskonałe ujęcia nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Niezależnie od tego, czy jest jasno, półmrok, noc czy zmierzch, nagrania będą zawsze wyraźne i ostre. Kamera TrueCam A7s pozwala na nagrywanie w wysokiej jakości takich szczegółów, jak rysy ludzkiej twarzy czy numery tablic rejestracyjnych pojazdów.


speedikona.jpg

Funkcja prędkościomierz

Nową funkcją kamery TrueCam A7s jest PRĘDKOŚCIOMIERZ. Dzięki niej możesz bezpośrednio na wyświetlaczu śledzić aktualną prędkość, z którą jedziesz oraz kierunek jazdy. Te informacje wyświetlają się w formie kompasu. Kamera poinformuje Cię również o zbliżającym się radarze prędkości. Na ekranie wyświetli się limit prędkości aktualny dla najbliższego radaru, odległość do niego oraz ostrzeżenie w przypadku przekroczenia prędkości. Funkcję PRĘDKOŚCIOMIERZ wykorzystasz również jako wygaszacz ekranu, aby nie oślepiał Cię ekran kamery np. podczas jazdy w nocy.


gps.jpg

Moduł GPS

Moduł GPS stanowiący część zestawu podstawowego umożliwia uzupełnienie nagrania o dodatkowe informacje. Pozwala na nagranie trasy, którą możesz następnie wyświetlać na Google Maps w specjalnej aplikacji software. W ustawieniach kamery możesz wybrać również rejestr prędkości oraz czy chcesz wyświetlać prędkość bezpośrednio na nagraniu, czy jedynie w aplikacji software.speedcamera.jpg

Detekcja radarów prędkości

Kamera samochodowa TrueCam A7s posiada funkcję ostrzegania przed radarami stacjonarnymi i odcinkowymi, jazdą na czerwonym świetle lub innych miejscach, w których trzeba zachować szczególną ostrożność. Nasza baza danych zawiera ponad 33 tys. miejsc z 36 krajów Europy oraz z Rosji. Dzięki instrukcjom głosowym kierowca jest ostrzegany przed niebezpieczeństwem lub gdy przekracza maksymalną dozwoloną prędkość. Baza danych jest dokładna, aktualizacja darmowa. Głos wyjściowy można zastąpić komunikatami głosowymi w innym zabawnym wykonaniu.


instalation.jpg

Łatwy codzienny montaż

Przy codziennym korzystaniu z wideo rejestratora niezmiernie ważny jest bezproblemowy montaż. Instalacja rejestratora jazdy TrueCam A7s w samochodzie zajmuje zaledwie parę sekund dzięki specjalnemu uchwytowi wraz z podłączonym zasilaniem, który umieszcza się w samochodzie na stałe. Kamerę jedynie wsuwa się w uchwyt i można wyruszać w trasę!timeloop.jpg

Nagrywanie w pętli

Nagrywanie w pętli jest jedną z funkcji kamery TrueCam A7s, pozwalającą na filmowanie bez przerwy. Jeśli dojdzie do zapełnienia miejsca na karcie pamięci, wideorejestrator rozpocznie automatyczne przepisywanie najstarszych nagrań, zastępując je nowszymi plikami. Nie musisz dzięki temu przerywać nagrywania czy ręcznie wymazywać wideo, proces ten jest zautomatyzowany. Jeżeli posiadasz jakieś ważne filmy albo zdjęcia, możesz je łatwo zabezpieczyć, chroniąc przed przypadkowym usunięciem. Plik można zabezpieczyć już w trakcie nagrywania wideo.


gsensor.jpg

G-sensor

G-sensor to czujnik, który rejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. Dane te można przy pomocy aplikacji software wyświetlać i w ten sposób analizować jazdę. Dzięki czujnikowi czarna skrzynka rozpozna ewentualną kolizję, zabezpieczając aktualne nagranie przed przypadkowym usunięciem i zastąpieniem nowszymi plikami w trybie pętli czasowej. Sporządzany wykres pozwala na dokładne odczytanie, skąd przyszło uderzenie.
Dodatkowe systemy wspomaganiaLDWS.jpg

TrueCam A7s dysponuje funkcjami systemów wspomagania, które zostały zaprojektowane z myślą o minimalizacji wypadków drogowych. Dzięki temu podróżowanie stanie się bezpieczniejsze nie tylko dla kierowcy, ale też dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. LDWS (Lane Departure Warning System) to mechanizm znany przede wszystkim jako system ostrzegania przed niezamierzonym zjechaniem z własnego pasa ruchu. Został jednak rozszerzony o kolejne wspomaganie HMW (Headway Monitoring and Warning), czyli monitorowanie i ostrzeganie przed niebezpiecznie małym dystansem do pojazdu z przodu. W ten sposób nie przegapisz również zmiany świateł, ponieważ system poinformuje cię, że samochód przed tobą już rusza. Ta funkcja szczególnie sprawdzi się w dłuższych trasach, kiedy kierowca łatwiej może stracić koncentrację. Staramy się dopracować system tak, aby był dla ciebie pomocny, a jednocześnie aby nie przeszkadzał ci prowadzeniu. Uwaga: Funkcja jest aktualnie w fazie testowej (beta). W celu jej aktywowania konieczne jest pobranie nowej wersji FW oznaczonej literą „L”.

lockvideo.jpg

Zabezpieczanie wideo

Aby nie doszło do usunięcia ważnych plików w trybie nagrywania w pętli, możesz zabezpieczyć wszystkie swoje widea przy pomocy specjalnego przycisku kłódki. Możesz to zrobić w trakcie nagrywania lub podczas przeglądania galerii wideo. Nagrania są w ten sposób archiwizowane i chronione przed skasowaniem. Chcąc później usunąć te nagrania, wystarczy odbezpieczyć pożądane pliki i w standardowy sposób usunąć.lcddisplay5.jpgWyświetlacz LCD z polskim menu

Wyraźny, 2,7-calowy wyświetlacz LCD ułatwi i uprzyjemni Ci obsługę kamery samochodowej TrueCam A7s. Ekran zapewnia doskonałą jakość obrazu, niezależnie od tego, czy nagrywasz, czy jedynie odtwarzasz swoje widea. Menu kamery jest po polsku i posiada zrozumiałą strukturę, co ułatwia intuicyjne poruszanie się po nim.
motiondetector.jpg

Detekcja ruchu

Kamera samochodowa TrueCam pilnuje Twojego auta nawet wtedy, gdy jesteś poza nim. Gdy tylko czujnik zarejestruje ruch, wideorejestrator rozpoczyna wykonywać nagranie. W razie, gdyby ktokolwiek w Twój samochód uderzył lub w jakikolwiek inny sposób uszkodził auto, wszystko zostaje nagrane w najwyższej jakości obrazu. Policji wystarczy potem jedynie przekazać do rąk dowód szkody w postaci nagrania wideo. Widoczne na nim będą takie szczegóły, jak rysy twarzy sprawcy szkody czy numer rejestracyjny jego samochodu.
lensfilters2.jpg

Wymienne filtry polaryzacyjne i UV (opcjonalnie)

Kamera samochodowa TrueCam A7s oferuje możliwość dokupienia specjalnych, wymiennych filtrów: polaryzacyjnego CPL i filtra UV. Filtry te chronią obiektyw i zapewniają jeszcze wyższą jakość obrazu. Filtr polaryzacyjny CPL likwiduje nieprzyjemne odbicia światła, odblaski oraz przeszkadzające w jeździe odbicia przedniej szyby. Filtr UV zwiększa nasycenie i intensywność kolorów, dzięki czemu obraz jest bardziej naturalny.nightmode2.jpg

Nagrywanie w nocy

Nagrywanie w nocy, o zmroku lub w niekorzystnych warunkach oświetleniowych nie stanowi dla kamery samochodowej TrueCam A7s żadnego problemu! Znakomite układy optyczne zapewniają dobrą jasność i wyrazistość ujęć nocnych. Nic Cię już nie ogranicza i masz pewność, że nagrania nocne wykonane przez wideorejestrator TrueCam będą maksymalnie dobre!hdr.jpg

Funkcja HDR

Funkcja HDR (high dynamic range) pozwala kamerze TrueCam A7s radzić sobie nawet w warunkach wysokiego kontrastu. Typowymi przykładami może być kontrast światło-cień lub kontrast świateł aut jadących na nocnej autostradzie w przeciwnym do nas kierunku. Dzięki funkcji HDR nagrywanie wysokiej jakości ujęć również w takich warunkach nie stanowi problemu.


wlasciwosci1.jpg

wlasciwosci2.jpg

wlasciwosci3.jpg

wlasciwosci4.jpgZawartość opakowania

Co wchodzi w skład zestawu podstawowego?3.jpg

    1. Kamera samochodowa TrueCam A7s
    2. Moduł GPS
    3. Uchwyt z naklejką 3M
    4. Przyssawka
    5. Nasadka DVR
    6. Adapter do zapalniczki samochodowej z dwoma wyjściami USB
    7. Kabel zasilający mini USB o długości 3m
    8. Uchwyt 3M do zamocowania kabla zasilającego (5×)
    9. Zapasowa naklejka 3M do ponownego zamocowania uchwytu do szyby
    10. Pokrowiec ochronny do przechowywania i przenoszenia
    11. Kabel USB do transmisji danych


    * Filtr polaryzacyjny (opcjonalnie)
Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Rozdzielczość wideo 2560×1080/30fps 21:9
2304×1296/30fps 16:9
1920×1080/45fps 16:9
1920×1080/30fps 16:9
1280×720/60fps 16:9
Kąt widzenia130°
Format nagrania wideoMP4
KompresjaH.264
Maksymalna rozdzielczość zdjęcia13 Mpx
Jakość zapisu nocnego★★★★
Moduł GPS z ostrzeżeniem o fotoradarach
(włączenie opcyjne
WDR
Kontrola jasności
Inne funkcjeADAS, Nagrywanie w pętli, G-sensor, Możliwość wyświetlenia położenia GPS, prędkości, nazwiska, daty i godziny na wideo, Wygaszacz ekranu, Ustawienie hm/ h lub mph, Ochrona plików, Automatyczne uruchomienie, Wykrywanie ruchu, Natychmiastowe zdjęcie, Tryb nocny, Aplikacja PC z wyświetlaczem położenia, Nagrywanie dźwięku z opcją wyłączenia
Języki menuPL / CZ / EN / DE / HU / SK
Pojemność Micro SD (zalecana)do 64 GB
UchwytMechaniczny
Zamocowanie uchwytu na szybiePrzyssawka
ŁącznośćUSB 2.0
HDMI
Filtry wymienne (UV i CPL)Opcjonalnie
Długość kabla zasilającego300 cm
BateriaSuperkondensator + bateria 400 mAh
Wyświetlacz2,7"
Szybkie wyłączenie wyświetlacza
Podświetlenie przycisków
Szerokość103 mm
Wysokość51 mm
Głębokość40 mm
Masa97 g