TrueCam A7s - profesjonalny rejestrator jazdy + FILTRY: UV i CPL

TRUECAM

A7s + UV + CPL + TC_NANOPAD

Produkt fabrycznie nowy. Polska dystrybucja.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

464,01 zł brutto

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Paczkomaty InPost (płacę przy odbiorze) Paczkomaty InPost (płacę przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Kurier Kurier dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!
Kurier (płacę przy odbiorze) Kurier (płacę przy odbiorze) dostawa zazwyczaj w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 0,00 zł lub 5kg darmowa dostawa!

TrueCam A7s
Profesjonalny rejestrator jazdy: rozdzielczość 2304x1296p, FULL HD 1080p@45FPS,  polskie menu, detekcja radarów prędkości, GPS, G-senzor, tryb nocny, czujnik ruchu, funkcja nagrywania w pętli, 2 rodzaje mocowań na szybę, ekran LCD, podświetlenie LED, foto jednym przyciskiem, zabezpieczenie nagrania, funkcja HDR - lepsza jakość obrazu.

Więcej szczegółów

A7_zpsnoabmwxq.jpg

TrueCam A7s

Profesjonalna kamera samochodowa dla koneserów

edycja specjalna z kompletem filtrów (polaryzacyjnym CPL i ochronnym UV) w zestawie
Oryginalna podkładka antypoślizgowa TRUECAM - GRATIS

Podkładka dzięki wysokiej przyczepności powierzchni antypoślizgowej zapewnia bezpieczeństwo telefonu
umieszczonego na desce rozdzielczej nawet podczas gwałtownego hamowania

vjr7t8hh.bmp

Najnowszy model jest ulepszoną wersją kamery TrueCam A5. W zestawie podstawowym zawiera moduł GPS z detekcją radarów prędkości, który oferuje możliwość ustawienia komunikatów głosowych w zabawnym wykonaniu. Ulepszona została rozdzielczość wideo na 2560x1080p (21:9) oraz 2304x1296p (16:9), przy częstotliwości 30fps. Wysoka jakość nagrań pozwala na jeszcze łatwiejsze rozpoznawanie twarzy czy identyfikację numerów rejestracyjnych. Wideorejestrator w najlepszy możliwy sposób radzi sobie z wszystkimi sytuacjami, jakie zachodzą na drodze. Nagrywanie w nocy lub przy zmniejszonej widzialności, jazda wśród oślepiających świateł czy inne trudne sytuacje drogowe zostaną nagrane w najwyższej głębi ostrości i jakości. Bezproblemowy montaż i obsługę kamery zapewnia uchwyt, do którego podłączone jest zasilanie. Przy codziennym użytkowaniu wideorejestratora wystarczy go wsunąć do uchwytu i można wyruszać w trasę!


Baner-A5_zpsjwuax6vi.jpg

fullhdplus.jpg

Nagrywanie w Full HD 1296p

Wideorejestrator nagrywa w wysokiej rozdzielczości 2304×1296 (16: 9) lub super szeroki rozdzielczości 2560×1080 (21:9). Oferuje doskonałe ujęcia nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Niezależnie od tego, czy jest jasno, półmrok, noc czy zmierzch, nagrania będą zawsze wyraźne i ostre. Kamera TrueCam A7s pozwala na nagrywanie w wysokiej jakości takich szczegółów, jak rysy ludzkiej twarzy czy numery tablic rejestracyjnych pojazdów.


speedikona.jpg

Funkcja prędkościomierz

Nową funkcją kamery TrueCam A7s jest PRĘDKOŚCIOMIERZ. Dzięki niej możesz bezpośrednio na wyświetlaczu śledzić aktualną prędkość, z którą jedziesz oraz kierunek jazdy. Te informacje wyświetlają się w formie kompasu. Kamera poinformuje Cię również o zbliżającym się radarze prędkości. Na ekranie wyświetli się limit prędkości aktualny dla najbliższego radaru, odległość do niego oraz ostrzeżenie w przypadku przekroczenia prędkości. Funkcję PRĘDKOŚCIOMIERZ wykorzystasz również jako wygaszacz ekranu, aby nie oślepiał Cię ekran kamery np. podczas jazdy w nocy.


gps.jpg

Moduł GPS

Moduł GPS stanowiący część zestawu podstawowego umożliwia uzupełnienie nagrania o dodatkowe informacje. Pozwala na nagranie trasy, którą możesz następnie wyświetlać na Google Maps w specjalnej aplikacji software. W ustawieniach kamery możesz wybrać również rejestr prędkości oraz czy chcesz wyświetlać prędkość bezpośrednio na nagraniu, czy jedynie w aplikacji software.speedcamera.jpg

Detekcja radarów prędkości

Kamera samochodowa TrueCam A7s posiada funkcję ostrzegania przed radarami stacjonarnymi i odcinkowymi, jazdą na czerwonym świetle lub innych miejscach, w których trzeba zachować szczególną ostrożność. Nasza baza danych zawiera ponad 33 tys. miejsc z 36 krajów Europy oraz z Rosji. Dzięki instrukcjom głosowym kierowca jest ostrzegany przed niebezpieczeństwem lub gdy przekracza maksymalną dozwoloną prędkość. Baza danych jest dokładna, aktualizacja darmowa. Głos wyjściowy można zastąpić komunikatami głosowymi w innym zabawnym wykonaniu.


instalation.jpg

Łatwy codzienny montaż

Przy codziennym korzystaniu z wideo rejestratora niezmiernie ważny jest bezproblemowy montaż. Instalacja rejestratora jazdy TrueCam A7s w samochodzie zajmuje zaledwie parę sekund dzięki specjalnemu uchwytowi wraz z podłączonym zasilaniem, który umieszcza się w samochodzie na stałe. Kamerę jedynie wsuwa się w uchwyt i można wyruszać w trasę!timeloop.jpg

Nagrywanie w pętli

Nagrywanie w pętli jest jedną z funkcji kamery TrueCam A7s, pozwalającą na filmowanie bez przerwy. Jeśli dojdzie do zapełnienia miejsca na karcie pamięci, wideorejestrator rozpocznie automatyczne przepisywanie najstarszych nagrań, zastępując je nowszymi plikami. Nie musisz dzięki temu przerywać nagrywania czy ręcznie wymazywać wideo, proces ten jest zautomatyzowany. Jeżeli posiadasz jakieś ważne filmy albo zdjęcia, możesz je łatwo zabezpieczyć, chroniąc przed przypadkowym usunięciem. Plik można zabezpieczyć już w trakcie nagrywania wideo.


gsensor.jpg

G-sensor

G-sensor to czujnik, który rejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. Dane te można przy pomocy aplikacji software wyświetlać i w ten sposób analizować jazdę. Dzięki czujnikowi czarna skrzynka rozpozna ewentualną kolizję, zabezpieczając aktualne nagranie przed przypadkowym usunięciem i zastąpieniem nowszymi plikami w trybie pętli czasowej. Sporządzany wykres pozwala na dokładne odczytanie, skąd przyszło uderzenie.
Dodatkowe systemy wspomaganiaLDWS.jpg

TrueCam A7s dysponuje funkcjami systemów wspomagania, które zostały zaprojektowane z myślą o minimalizacji wypadków drogowych. Dzięki temu podróżowanie stanie się bezpieczniejsze nie tylko dla kierowcy, ale też dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. LDWS (Lane Departure Warning System) to mechanizm znany przede wszystkim jako system ostrzegania przed niezamierzonym zjechaniem z własnego pasa ruchu. Został jednak rozszerzony o kolejne wspomaganie HMW (Headway Monitoring and Warning), czyli monitorowanie i ostrzeganie przed niebezpiecznie małym dystansem do pojazdu z przodu. W ten sposób nie przegapisz również zmiany świateł, ponieważ system poinformuje cię, że samochód przed tobą już rusza. Ta funkcja szczególnie sprawdzi się w dłuższych trasach, kiedy kierowca łatwiej może stracić koncentrację. Staramy się dopracować system tak, aby był dla ciebie pomocny, a jednocześnie aby nie przeszkadzał ci prowadzeniu. Uwaga: Funkcja jest aktualnie w fazie testowej (beta). W celu jej aktywowania konieczne jest pobranie nowej wersji FW oznaczonej literą „L”.

lockvideo.jpg

Zabezpieczanie wideo

Aby nie doszło do usunięcia ważnych plików w trybie nagrywania w pętli, możesz zabezpieczyć wszystkie swoje widea przy pomocy specjalnego przycisku kłódki. Możesz to zrobić w trakcie nagrywania lub podczas przeglądania galerii wideo. Nagrania są w ten sposób archiwizowane i chronione przed skasowaniem. Chcąc później usunąć te nagrania, wystarczy odbezpieczyć pożądane pliki i w standardowy sposób usunąć.
lcddisplay5.jpg

Wyświetlacz LCD z polskim menu

Wyraźny, 2,7-calowy wyświetlacz LCD ułatwi i uprzyjemni Ci obsługę kamery samochodowej TrueCam A7s. Ekran zapewnia doskonałą jakość obrazu, niezależnie od tego, czy nagrywasz, czy jedynie odtwarzasz swoje widea. Menu kamery jest po polsku i posiada zrozumiałą strukturę, co ułatwia intuicyjne poruszanie się po nim.
motiondetector.jpg

Detekcja ruchu

Kamera samochodowa TrueCam pilnuje Twojego auta nawet wtedy, gdy jesteś poza nim. Gdy tylko czujnik zarejestruje ruch, wideorejestrator rozpoczyna wykonywać nagranie. W razie, gdyby ktokolwiek w Twój samochód uderzył lub w jakikolwiek inny sposób uszkodził auto, wszystko zostaje nagrane w najwyższej jakości obrazu. Policji wystarczy potem jedynie przekazać do rąk dowód szkody w postaci nagrania wideo. Widoczne na nim będą takie szczegóły, jak rysy twarzy sprawcy szkody czy numer rejestracyjny jego samochodu.Wymienne filtry polaryzacyjne i UV (opcjonalnie)lensfilters2.jpg

Kamera samochodowa TrueCam A7s oferuje możliwość dokupienia specjalnych, wymiennych filtrów: polaryzacyjnego CPL i filtra UV. Filtry te chronią obiektyw i zapewniają jeszcze wyższą jakość obrazu. Filtr polaryzacyjny CPL likwiduje nieprzyjemne odbicia światła, odblaski oraz przeszkadzające w jeździe odbicia przedniej szyby. Filtr UV zwiększa nasycenie i intensywność kolorów, dzięki czemu obraz jest bardziej naturalny. Komplet filtrów otrzymasz już w zestawie.nightmode2.jpg

Nagrywanie w nocy

Nagrywanie w nocy, o zmroku lub w niekorzystnych warunkach oświetleniowych nie stanowi dla kamery samochodowej TrueCam A7s żadnego problemu! Znakomite układy optyczne zapewniają dobrą jasność i wyrazistość ujęć nocnych. Nic Cię już nie ogranicza i masz pewność, że nagrania nocne wykonane przez wideorejestrator TrueCam będą maksymalnie dobre!hdr.jpg

Funkcja HDR

Funkcja HDR (high dynamic range) pozwala kamerze TrueCam A7s radzić sobie nawet w warunkach wysokiego kontrastu. Typowymi przykładami może być kontrast światło-cień lub kontrast świateł aut jadących na nocnej autostradzie w przeciwnym do nas kierunku. Dzięki funkcji HDR nagrywanie wysokiej jakości ujęć również w takich warunkach nie stanowi problemu.


wlasciwosci1.jpg

wlasciwosci2.jpg

wlasciwosci3.jpg

wlasciwosci4.jpgZawartość opakowania

Co wchodzi w skład zestawu podstawowego?3.jpg

Kamera TrueCam A7s

W opakowaniu znajduje się kamera samochodowa TrueCam A7s oraz poniższe akcesoria.zawartosc-zestawu1.jpg

zawartosc-zestawu2.jpg
zawartosc-zestawu3.jpg

Dodatkowo w zestawie z kamerą otrzymasz również filtr polaryzacyjny CPL oraz filtr ochronny UV

cpl.jpg

Gwarancja

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki TRUECAM w Polsce. Nasze kamery objęte są dwuletnią gwarancją, posiadają polskojęzyczne menu kamery i polskojęzyczną instrukcją obsługi.

TRUECAM POLSKA realizuje usługi serwisowe tylko i wyłącznie dla produktów pochodzących z oficjalnej sieci dystrybucyjnej.

Specyfikacja techniczna

specyfikacja-PL.jpg